Jump to content
Kofejaba

Black Desert Online Poland

Recommended Posts

Witam! Jeśli ktoś ma ochote dołączyć do klubu Black Desert Online Poland 

To został takowy założony w zakladce kluby na Xbox one 

Powstał w celu zrzeszenia Polskiej społecznośći wokół gatunku mmorpg 

Jakim jest Black Desert Online,także by poznawac nowych ludzi ,jak i dzielić się doświadczeniem 

Serdecznie zachęcam wszystkich chętnych  pozdrawiam

Kofejaba

• Like 1

Nom ja bardzo chętnie ;) tyle ze tera ma podobno wyjść na jesień....

"Powyższe słowa wypowiedział Matt Denomme, menadżer produktu z En Masse Entertainment, który potwierdza, że pełen debiut na konsolach odbędzie się jesienią. Gra ma jednocześnie trafić na PlayStation 4 i Xboksa One." 

wolałbym żeby do tego czasu ogarneli bdo.

Edited by Kofejaba

3 hours ago, Kofejaba said:

Nom ja bardzo chętnie ;) tyle ze tera ma podobno wyjść na jesień....

"Powyższe słowa wypowiedział Matt Denomme, menadżer produktu z En Masse Entertainment, który potwierdza, że pełen debiut na konsolach odbędzie się jesienią. Gra ma jednocześnie trafić na PlayStation 4 i Xboksa One." 

wolałbym żeby do tego czasu ogarneli bdo.

Mogliby dać tere w fazie bety tak jak to było na pc. Jak na jesień dopiero to masakra.

Moim zdaniem bdo. Wyjdzie wcześniej,

Tera online jak by nie patrzeć,to gra z 2011 nie obrażając jej ,bo na xboxa one X i tv 4k z samsunga wyglada apetycznie,ale jak wyjdzie bdo , to calą energię życiową inwestuje w gre 😂😎

Hej , tłumów nie ma ale zawsze coś ;) pozdro

Kim planujecie grać ?

Edited by Hunji

Grafa jak na tytuł z 2011 jest  ok, coś wcześnie zakończyły się  beta testy ,bo  w nd. Juz serwy zamknięte byly

Wbiłem 34 lv bedzie reset postaci to nie szalałem,grałem postacią elf mystic

20180317_133645.jpg

20180317_133710.jpg

ja tylko na pierwszej gralem bo na drugiej pracuje. Druga byla krotka bo chcieli tylko sprawic czy naprawili bledy crashy na ps4 i xbox one.

Dali chyba 48 czy tam 58 na maxa i postacie zachowali zeby ludzie byli chetni wyprobowac znowu. 

Mozna bylo reapera zrobic, chcialem go przetestowac no ale trudno.

Moze sie zepna i wypuszcza to wkoncu. Tera to miala w 2017 wyjsc, a tu juz po Q1 2018 niedlugo  i dalej tego nie ma

Edited by Daniel

Ja  chyba gralem archerem na poczatku, ale wbilem maxa i dlugo dungi szukalo to mystica zrobilem. Mystic nei do zabicia na pvp :D

Nom ten jego skill infekcji trucizną  prze op , do tego dwa przyzwańce, dlatego zdecydowalem że w bdo  będe grał wizardem,  ;) też ma przyzwańce i blinki(teleporty szybkie) jak mystic ,tyle ze bez cooldown😎 ale używające chyba wytrzymałość albo mp. Dlatego podoba mi sie ten bdo, tak bardzo ,ta szybkość poruszania postaci jest nie samowita :ph34r:

Edited by Kofejaba

Masakra ze dalej nie zrobili tutaj dodatkowych forum na gildie i rozne jezyki, jeden wielki syf :D

Ja myslalem o witchu ze wzgledu na latwy grind :)

Nom pewnie nasz Cm gra w bdo na swoim x dev kicie 😂😎😏

Przecież wizard i witch to praktycznie te same klasy :

Wizard ma ogień i wode  i chyba lodowe skille 

A witch ma pioruny i ziemie 

Różnią sie tez chyba anmiacjami uników ,i witch chyba ma większy  zasięg skilla nie jestem pewny. Ja raczej biore wizarda ,a dziewczyna bierze Witch 😎

klasy sa swietne w pve jak i pvp ,zresztą powiem tak mając  doświadczenie z aiona innych mmorpg pierwotnie pochodzących z Azji, bdo jest nastawione na grind  i wyposażenie, jak bedziesz posiadał wysoki lv ,wysokie Ap i Dp dokokszony sprzęt  ,bedziesz nie do za*ebania 😎 zreszta sami popatrzcie co robi postać dopieszczona czasem i odpowiednimi srodkami (by ulepszyc ewipunek)

Ta witch walczy z paroma osobami naraz ,i jej niemogą zabić 😂 a mówili że dpsy są papierowe 😂😎mówili 

Jej staty 251/253/288  wszystko  jasne 😂

Edited by Kofejaba

Witch to bardziej daleki zasieg. Na pvp nie powiedzialbym ze sa tacy dobzi, jedynie na mass pvp, 1v1 to nie tak kolorowo :D

Mi sie wydaje tak,że  jest to jest zależne od statystyk i sprzetu,to kazda postać da sobie rade i moze być  koksem,ogladnij sobie filmik zmienisz zdanie czy witch jest dobra na pvp? Ona tam mluci nie po paru naraz 1na 1 sie jej nie opłaca 😂😎

Właśnie z czego co słyszałem że tamerka lami,dlatego szczerze nie biore takich opinii pod uwage ,wierze w co widze 😂,zależne  od skilla i sprzetu kazda postać  zrobi rozjebundo 😂😏

18 minutes ago, Kofejaba said:

Właśnie z czego co słyszałem że tamerka lami,dlatego szczerze nie biore takich opinii pod uwage ,wierze w co widze 😂,zależne  od skilla i sprzetu kazda postać  zrobi rozjebundo 😂😏

Ja gralem tamerem od premiery i na 1v1 wymiata, ale na wiekszym pvp praktycznie bezuzyteczny 

No widzisz  ,ja jestem ciekawy jak to bedzie z balansem postaci na konsolach,i jaki dostaniemy kontent ?taki jak ma aktualnie pc? ,bo jesli chodzi o balans postaci ,to chyba nie moga skopiowac go z pc z powodu ze granie na konsolach bedzie posiadało inna mechanike np. Postacie op z pc moga byc np. Słabe na konsolach.

raczej to samo wsyzstko co na pc, bo mowil ize robia port. Napewno bedzie kontent od strikera update, bo byl na gameplay¨ach.

W skillach jedynie moze byc cos pozmieniane bo konsole nie maja tylu przyciskow, ale z drugiej strony w bdo wiekszosc na combosach dziala, wiec kij wie jak to zrobia.

Watpie zeby cokolwiek powiedzieli. Pewnie jeszcze za wczesnie, i nic nie maja konkretnego

dziwnie niezadbane to forum w ogole. Tyle czasu trzeba sie prosic o jakies dodatkowe fora dla gildi etc.

Edited by Daniel

Jakby nie bylo nadal trwa 1 kwartał 😎😂jestem pełny optymizmu,sami powiedzieli na twit. Ze pokażą demko na gdc .2018 , Ms tez bedzie na tej konferencji i tez cos tam zapowiedzial o tym tytule