Jump to content
Kofejaba

Black Desert Online Poland

Recommended Posts

Nie nie stary wypluj te słowa..😲😧😨😵😱😱💀☠bo co ja bym robił do grudnia,poradniki z bdo.mam już w 1 palcu🤣😂😏

Edited by Kofejaba

Ja to na PC pogram chyba troche bo sie na xboxa nie doczekam :D.

Moze ta tera chociaz wyjdzie niedlugo

Nom ja pc niemam, a xboxa one  X kupilem z myślą o bdo... więc pozostaje mi ogladanie poradników na yt 😂😂😂😥

No ale wiesz podobno na lato ma wyjść taka gra mmorpg nazywa sie defiance 2050 ma byc free to play

Edited by Kofejaba

No jak oglądałem e3 2017 i zobaczyłem 

To szczękę z podłogi zbierałem i powiedziałem że musze to mieć,opcja na kanapie+ tv 4k i padzik ,ja i bdo .. miodzio 😏😏

Ta, mi sie podoba ten grind, a ze na xboxa wychodzi to jeszcze lepiej. Mniej botow i wygodniej. No i do tego nie trzeba kompa za 5k

Dokładnie ten grind to majstersztyk i brak level cap!!!😎😎 ,nowa ekonomia, ludzie na pc juz są daleko i ciezko ich przegonić ,a  tu planuje grać  od preorderow na wczesniejszy dostęp o ile takowy będzie 😏

Edited by Kofejaba

39 minutes ago, Kofejaba said:

Dokładnie ten grind to majstersztyk i brak level cap!!!😎😎 ,nowa ekonomia, ludzie na pc juz są daleko i ciezko ich przegonić ,a  tu planuje grać  od preorderow na wczesniejszy dostęp o ile takowy będzie 😏

No i gra moze bedzie chocila plynnie nawet w miastach, bo na pc to ciezko

27 minutes ago, Daniel said:

No i gra moze bedzie chocila plynnie nawet w miastach, bo na pc to ciezko

No biorąc pod uwage że na konsolach bedzie praktyczne  tam jedna czy 2 konfiguracje (dla x i s) to powinna byc zwiekszona wydajność na konsolach w porownaniu na pc przy tej samej grafie

no na terze troche sie walilo z wczytywaniem modeli postaci w miastach, zobaczymy jak to bedzie z bdo, jak na ktoryms glownym miescie bedzie z 100 osob

Bdo  .bedzie napweno posiadało kanały ale niewiem jakiej pojemności,Ale pomoże to  w płynności. Taką mam nadzieje 😎

masakra bedzie pewnie jak sie spotkaja z 3 gildie na siege, 100 ludzi przy takich animacjach, konsola wybuchnie

Ale w teso  też były duze siege i nie bylo tak źle 😂😉bądźmy dobrej myśli, bardziej mnie martwi jak ogarną interfejs i to całe zarządzanie workerami lub aukcją🤔🤔😥

Jak to wprowadza to będzie przepaść między graczami którzy tego używają a tymi tkoey grają na padzie 

Raczej mialem na myśli tylko do obslugi interfejsu nic poza tym,ja jestem za graniem na padzie ,jakies newsy z GDC 2018???

?

Edited by Kofejaba

19 hours ago, Daniel said:

bedzie trzeba myszke i klawke dokupic :D:D

ee trzeba bedzie ? :D  juz juz kupilem  proponuje ROCCAT Sova + logitech g502  bo ma wbudowana pamiec wiedz macro zapisuje sie w myszczce ,  ja na pc dk 60 lvl / sorc 60 lvl  - 525 gs , i reszta po 56-58     

ciekawe z jakim patchem wejda na konsole no i czy beda wszstkie postacie fajnie by bylo zobaczyc Lahn ale raczej malo prawdopodobne :)

a co do postaci to uwielbiam DK ale tak go pieknie zrobili ze pada z predkoscia swiatla , wiem mam rozkminke czy warrior czy witch , zeby szybko sie wylevelowac i pofarmic to witch ale z 2 strony w pvp to warriorem lepsza zabawa ;)

Edited by Hunji

23 hours ago, Kofejaba said:

No jak oglądałem e3 2017 i zobaczyłem 

To szczękę z podłogi zbierałem i powiedziałem że musze to mieć,opcja na kanapie+ tv 4k i padzik ,ja i bdo .. miodzio 😏😏

ja dla bdo specjalnie 55 " 4k OLED-a LG kupilem  ;) 

1 hour ago, Daniel said:

Bdo to za rok wyjdzie :D

no jak mialo byc na poczatku roku a w polowie marca strone postawili to kto wie czy sie wyrobia do przyszlego roku :D

A tak wogole to do jakiegos legionu/clanu/guildi planujecie dolaczyc ?  rozumiem ze international bo polakow chyba zaduzo nie bedzie

Edited by Hunji