Jump to content
Kofejaba

Black Desert Online Poland

Recommended Posts

2 minutes ago, Kofejaba said:

Narazie wszystko w planach,czasami lepiej grac w mniejszej grupie 馃槒馃槑a ogarni臋tej.聽

oplaca sie byc w dobrej silnej guildi w bdo ze wzgledow finansowych聽 ;)聽dobra kasa jest za node war-y itd

No zobaczymy jak to bedzie ,jak kto艣 ogarnie to si臋 do艂膮czy,do zagranicznej raczej mnie nie ci膮gnie... a z mas贸wami mam z艂e聽 wspomnienia jesli chodzi o gildie

zawsze mozna byc w duzej guildi i czerpac z tego profit a grac sobie w grupie tak bdo jest skonstruowane ze nieda sie caly czas biegac masowo czasem jakiegos questia guildiowego sie robi i tyle :)

35 minutes ago, Hunji said:

zawsze mozna byc w duzej guildi i czerpac z tego profit a grac sobie w grupie tak bdo jest skonstruowane ze nieda sie caly czas biegac masowo czasem jakiegos questia guildiowego sie robi i tyle :)

A to rozumiem :) tak jak m贸wi臋 mo偶na si臋 z wszystkim dogada膰,o ile sie nie myle to w bdo. Jest system najemnik贸w?

Wysylali invite do tych聽gildi tu z forum, ale watpie ze ktoras z nich cos ugra na siege, bo to tylko glosno szczekaja na internecie. Pewnie poczekam i dopiero w grze dolacze

Edited by Daniel

Wyjdzie wkoncu ten bdo na xboxa one to co艣聽 za艂o偶ymy,pc sie brzydze 馃槒 chce "fresh start "馃槀馃槒馃槑

No raczej ten legion to bedzie mas贸wa 馃槑馃槀馃槀ba ""masara""

Edited by Kofejaba

Niby na id@xbox moili o wakacyjnej premierze ale nigdzie nic nie widz臋 jakoby to mia艂o by膰 potwierdzone聽

Xbox ma exclusive, wiec na ps4 wyjdzie pewnie dopiero po pol lub roku. No i z tym switch to pojechali ostro, zlewaja info o porcie na xboxa niestety

Ja ju偶 nawet pomy艣la艂em o kupnie kompa聽 jakiego艣(聽 i3 8100 16 gb i 1060 gtx 6gb) i podpi膮膰 pod tv 4k i na padzie gra膰...sam niewiem聽

Naprawd臋 szczerze te 5 tysi na kompa to wola艂bym moze wydac na jakiego艣 qled od Samsunga聽 55 cali lub 65 a reszte na per艂y w item shopie i na value packa 馃槀馃槀

Bo obawiam sie ze jak bym kupi艂 oLeda to by nie prze偶y艂 mojego grania na weekend szpilam az padne czyli z jakies ponad 15 h, Oledy nie nawidz膮 obraz贸w statycznych czyli menu i rozne paski na ekranie, my艣la艂em nawet o mo偶liwo艣ci kupienia porz膮dnego monitora pod xbox one X

Daniel co ty o tym my艣lisz 馃馃馃槬

Edited by Kofejaba

4 minutes ago, Kofejaba said:

Naprawd臋 szczerze te 5 tysi na kompa to wola艂bym moze wydac na jakiego艣 qled od Samsunga聽 55 cali lub 65 a reszte na per艂y w item shopie i na value packa 馃槀馃槀

Bo obawiam sie ze jak bym kupi艂 oLeda to by nie prze偶y艂 mojego grania na weekend szpilam az padne czyli z jakies ponad 15 h, Oledy nie nawidz膮 obraz贸w statycznych czyli menu i rozne paski na ekranie, my艣la艂em nawet o mo偶liwo艣ci kupienia porz膮dnego monitora pod xbox one X

W艂a艣nie ju偶 nc z tego聽 niewiem jak tak nie lubie pc...

Ja to nie umiem grac na niczym powyzej 40 cali na xboxie, za duzy obraz jak dla mnie na FPS, ale pod bdo moze byc przyjemne.

Zalezy jak wolisz, ja bym juz wolal wydac tyle na kompa i grac na PC

Ja normalnie jak gram na tym samsungu 4k 55 cali jest nawet ok, ms to co艣 ponizej 25ms ,na monitorze bylo by pewnie 10 albo i mniej,strasznie nie lubi臋 kompow ,lubie wygode i prostote ,a xbox one X taki jest 偶adnego grzebania wk艂adam聽 p艂ytk臋 i gram聽

No ja kupi艂em w listopadzie 16,tez dla bdo,aktualnie mam wiedzmina 3 goty i bf1 ,gra艂em w teso nawet nawet,ale nie nawi膮zalem kontaktu z polakami i to mnie odstraszy艂o

17 hours ago, Daniel said:

Niby na id@xbox moili o wakacyjnej premierze ale nigdzie nic nie widz臋 jakoby to mia艂o by膰 potwierdzone聽

1 hour ago, Kofejaba said:

Tylko nie qled bo to LCD jak ju偶 to oled ;)

1 hour ago, Daniel said:

Tylko na xboxie niestety nie ma w co grac oprocz ESO

Ja pykam w smite I w poe ;)